Modernus namo interjeras

20 Feb
2012

2011 metų pavasarį, Vilniaus rajone šeima įsigijo naujos statybos namą, kurio bendras plotas yra 170,5m².  Pora nedvejodama namo interjero įrengimui nusprendė pasitelkti specialisto pagalbą. Apsilankiusi objekte ir atidžiai išklausiusi šeimos pageidavimus, komandinis darbas prasidėjo  birželio pradžioje, o įkurtuves šeimyna šventė jau per Kalėdas :)

Pirmiausia pasivaikšiočiau po neįrengtą namą, kad suprasčiau kokios architektūrinės sąlygos,  kokie atspalviai smelkiasi į erdves. Pradėsiu pasakojimą nuo virtuvės,  nes tai yra namo širdis iš kurios visi šeimos nariai gauna energijos ir susitinka pabendrauti po dienos darbų. Buvau sugalvojusi kelis virtuvės išplanavimo variantus, tačiau geresniam išpildymui labai trukdė nedidelis langelis, kuris buvo nei pačiame viršuje, nei per sienos vidurį, patekimas į šią zoną yra iš dviejų pusių. Projektuojant virtuvę turėjau atsižvelgti į pageidavimą, jog baldai būtų talpūs.

Virtuvės zona yra šiaurinėje pusėje, jautėsi šaltų atspalvių gama. Norint šią erdvę koreguoti, buvo tikslinga naudoti šiltas, sodrias medžiagas.  Kadangi baldai pagal savo tūrį yra masyvūs, užuolaidos turėjo būti lengvos.

Salai naudojamas gartraukis užima nemažą erdvės tūrį, todėl valgomajam stalui naudojamas akcentinis šviestuvas, kurio forma turi būti tarsi nematoma ir kad tarp dviejų objektų nebūtų „konkurencijos“ . Valgomasis stalas gali būti padidintas, kuomet vyksta šeimos šventės ir yra svečių.

Svetainės erdvė jungėsi didelėmis angomis kartu su virtuve ir koridoriumi.

Šeimininkas turėjo įsigijęs namų kino įrangą, kuriai reikėjo suprojektuoti baldus.  Televizoriui dekoratyvinė sienutė,  įrangai skirtas baldas ir svetainės staliukas yra pagaminti pagal mano kurtą projektą ir pieštus eskizus.

Laiptų pakopų ir porankių medžiagiškumas derinamas su durimis ir grindimis.

Erdvėje buvo labai didelis vertikalius langas, kurį dekoravome lengvo audinio horizontalių linijų užuolaidomis, kad vizualiai praplėsti  jį į šonus.

Laiptinės, kuri yra šiaurinėje namo pusėje, lubas ir sienas pasiūliau dažyti šiltų spalvų deriniu, kurio intensyvumas pribloškė apdailininkus. Jie pasakė mano užsakovui, kad aš įrenginėju jiems „kazino“ :) hahahaaaa!!! Bat mano užsakovai pasitikėjo manim ir neklausė ką sako meistrai, ačiū jiems!

Sienos dekoruotos šviestuvais

Užlipus į antrą aukštą man labai nepatiko ten esančios erdvės.  Koridoriuje buvo nuspręsta suformuoti angą, kuriai sumontuota medinė apdaila

Miegamojo interjere norėjau sukurti romantišką nuotaiką. Kambaryje buvo labai didelė anga, kuriai uždaryti suprojektavau didelę slankiojančią sistemą.

Slankiojančios plokštumos dekorą aš nupiešiau pati, o meistras pagal lekalą išpjovė medžio motyvą ir užklijavo ant veidrodžio.

Esančios drabužinės buvo itin nefunkcionalios, mažo ploto, todėl miegamajame būtinai turėjo atsirasti papildomos spintos, kurias padalinau į dvi lygias dalis, o per vidurį įkomponavau tapetą ir  televizorių

Šviestuvai – medžio šakos ant sienos meta dailų ažūrinį šešėlį

Tėvų vonios kambario koloritas rusvos spalvos, kad sietųsi su miegamuoju

Kita vonios pusė

Projektuojant vaiko kambarį, užsakovai pasakė, kad naujų baldų vaikui nekentina pirkti ir paprašė, kad sukomponuočiau erdvę prie esamų

Kitas kambario kampas

Dekoriniai elementai

Vaiko vonią norėjau padaryti kaip įmanoma kuo žaismingesnę, linksmą

Labai apsidžiaugiau radusi lengvą dryžuotą audinį užuolaidoms, kuris spalviškai derėjo su  vonios interjero spalvomis,  rankenėlėmis

Šiame projekte nėra publikuojami dar keli kambariai, nes jie nėra iki galo išbaigti.

Interjero dizainerė

Silvija Grendienė

4 Komentarai (-as) to Modernus namo interjeras

Avatar

Vida

July 18th, 2012 at 20:17

Labai saunus interjeras

Avatar

sarune

August 21st, 2013 at 13:24

super:)

Avatar

Renata

January 12th, 2014 at 14:32

Labai mielas akiai interjeras :)

Avatar

Milda

April 7th, 2014 at 00:24

Sveiki, domina vaiko vonios kambarys. Ta zuvis – plyteles?

Tavo komentaras

Į viršų