Blog

Grožio salono “Auksinė sruoga” interjeras

kirpyklos interjeras

Į mane kreipėsi  draugė, kad padėčiau įrengti grožio saloną. Patalpos buvo nupirktos blokinio tipo name, pirmame aukšte, ūkinėje namo dalyje. Erdvės  buvo itin prastos būklės, todėl reikėjo radikalaus perplanavimo, kuris pareikalavo nemažų užsakovo investicijų ir pastangų (organizaciniai darbai, dokumentų derinimas su savivaldybe ir visuomenės higienos centru), komandinio darbo su vėdinimo sistemos projektuotoja ir konstruktoriumi,  bedradarbiavimo su meistrais.

kirpyklos interjeras 001

kirpyklos interjeras 003

kirpyklos interjeras 002

Klientų laukiamasis-priimamasis, registratūra  ir produktų pardavimo zona

kirpyklos interjeras 004

Manikiūro, makiažo ir galvos trinkimo patalpa (kita salė)

kirpyklos interjeras 005

 Be aukščiau aprašytų patalpų, grožio salone yra kosmetologijos kabinetas, darbuotojų poilsio kambarys, pagalbinė patalpa, dušas, darbo reikmenų patalpa, wc.

kirpyklos planas

Interjero perplanavimas (planas viršuje)

darbas pries 04

Prieš įrengiant šioje vietoje registratūrą….

darbas pries 03

darbas pries 02

darbas pries 01

Prieš įrengiant grožio specialistų darbo vietas…

darbas pries 05

darbas pries 06

Taip atrodė tualetas ir senas vamdzynas

Mano darbo indėlis į šį projektą

1. Patalpų perplanavimas:  nurodžiau kurias pertvaras išgriauti, kurias suformuoti naujai (čia reikėjo konstruktoriaus pagalbos, kad būtų galima iškirsti sienas ir suformuoti metalo sutvirtinimus blokinėse sienose), langų didinimas, seno vamzdyno keitimas, senų radiatorių pašalinimas ir naujų sumontavimas.

2. Lubų projektas (kurių aukštis vos 2,43m) buvo derinamas su vėdinimo specialiste, laikantis higienos normų reikalavų.

3.Elektros instaliacijos projektas.

4.Apdailos medžiagų ir spalvų suderinamumas ir parinkimas (grindys, sienos, lubos, baldų spalvos). Koloritas ir apšvietimas turėjo būti toks, kad dažant klientui plaukus, aplinkos spalvos neiškraipytų atspalvių. Šiame interjere nereikia ieškoti meno, jo čia nėra dėl itin ribotų architektūrinių ir finansinių galimybių.

Linkiu aplankyti mano draugės grožio saloną, tikiuosi liksite patenkinti savo pasikeitusia išvaizda ir maloniu aptarnavimu estetiškoje aplinkoje (auksinesruoga.lt)

Interjero dizainerė

Silvija Grendienė

No Comments Yet.

Leave a comment