Blog

Jaukus senamiesčio lizdelis

valgomasis 1

Tai buvo pats sudėtingiausias ir pats įdomiausias interjero projektas kokį tik teko daryti! Nors labai myliu savo darbą, tačiau šiam buti sudėjau visą savo širdį, nes užsakovas negailėjo pinigų kokybiškai  apdailai, su manim tarėsi dėl kiekvienos smulkmenos, įdėmiai klausėsi mano patarimų, o iškilus sunkumams išlaikydavo ramybę ir gerą nuotaiką.  Interjero sėkmę lėmė geras psichologinis suderinamumas tiek su medžiagų ir paslaugų tiekėjais, tiek su meistrais  siekiant bendro tikslo.

Mano užduotis buvo sukurti interjero projektą 55m2 ploto bute ir papildomai 6m2 viršutiniame aukšte. Daugiausiai sunkumų sudarė stogo nuožulnumas, kuris sumažina naudingą plotą, taip pat šiluminė trasa palei langus.

valgomasis

Norit funkcionaliai suskirstyti erdvę, teko priimti nestandartinius sprendimus: sugalvojau tokį baldą, kuris iš vienos pusės yra kaip bufetas prie valgomojo stalo, o iš kitos pusės – televizijos sistemos baldas.

svetaine 2

Ant šviesaus baldo sienos trūksta pakabinamo televizoriaus

laiptai

tureklai

Nors laiptų pakopos gavosi gana masyvios (labai ribojo techninės galimybės) tačiau juos bandėme vizualiai “išlengvinti” naudodami ažūriškus kaltinio metalo turėklus.

svetaine 3

Asmeniškai man nusibodo Lietuvoje gajus “baltos sienos sindromas”, todėl užsakovui pasiūliau eksperimentą: samanines, gaivios žalios spalvos sienas ir gelsvus-balzganus, rudus baldus.

virtuve

virtuve 1

Virtuvė (ją ateityje būtų galima dekupažuoti, turiu omey tas vietas, kur išfrezuota)

stebuklingos durys

Interjero sėkmės raktas – maišyti nauji ir naudoti daiktai iš sendaikčių parduotuvėlių bei turgaus. Sienoje virš sofos-paslaptingos durelės, nuo kurių raktą turi Buratinas 🙂

vaiko kambarys

Sekantis kambarys gali būti tiek vaiko, tiek darbo. Elektros instaliacija yra išvedžiota taip, kad patraukus stalą galima prie sienos pristumti lovą arba sofą ir kambarys taps miegamuoju. Fotografijoje yra matoma, kad trūksta baldų iki visiško išbaigtumo.

 darbo kambarys

Mano projektuota spinta ir darbo stalas

spinta

Spinta

vonia

Vonios kambaryje sutalpinau ir dušo kabiną, vonią, tualetą ir praustuvą.

vonia 1

Voniai lengvumo suteikia liūto kojelės. Per langą matosi Šv.Kotrynos bažnyčia 🙂

praustuvas

Praustuvui suprojektavau tokią spintelę, po kuria slepiasi skalbyklė

svetaine pradzia 1

svetaine pradzia 2vonia pradzia 1

Interjero kūrybos darbo pradžia (3 foto viršuje)

Interjero dizainerė

Silvija Grendienė

No Comments Yet.

Leave a comment